Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Życie, wypadek

Czy zastanawiałeś się nad tym jak samotny rodzic może zabezpieczyć finansowo swoje dziecko w razie jego śmierci?

Kiepskie warunki atmosferyczne, zmęczony czy też pijany kierowca, zamyślenie albo nieuwaga - wszystkie te czynniki mogą spowodować, że w jednym momencie świat Twojego dziecka, którego jesteś jedynym rodzicem, zawali się bezpowrotnie.

Architekci Ubezpieczeń

Twojego życia nikt mu nie wróci niemniej czy choć trochę nie byłoby mu łatwiej gdyby w dorosłe życie mógł wejść z zabezpieczeniem finansowym z Twojej polisy NNW?

Taka polisa, której koszt miesięczny to jedno wyjście na obiad do przeciętnej restauracji to prawie 200 000 zł. dla Twojego dziecka na jego przyszłość.

Czy nie uważasz, że zapewnienie mu finansowej poduszki jest zdecydowanie więcej warte i dużo ważniejsze niż ten stek, którego smak zapomnisz godzinę po zjedzeniu?

Pomyśl o zabezpieczeniu Twojego dziecka jeżeli by Cię nagle zabrakło, a które z różnych sytuacji życiowych ma tylko Ciebie. Polisa "Dla Ciebie i Dziecka" to w takiej sytuacji najprostsze rozwiązanie.

Pamiętaj, że nieprzewidziana i tragiczna sytuacja może się zdarzyć w każdej chwili - jadąc rowerem do pracy, pędząc po dziecko do szkoły, prowadząc samochód czy przechodząc na przejściu dla pieszych. Nie czekaj aż będzie za późno na tak ważną decyzję.